Karamelizuoti riešutai

Karamelizuoti riešutai


Aktyvūs filtrai

Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5kg Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5 kg

Kas dar labiau primena Kalėdas ir žadina jų dvasią nei orkaitėje kepančių meduolių aromatas? Gvazdikėlis, kardamonas, žiupsnelis cinamono ir imbiero, - visi šie prieskoniai yra būtini Kalėdinių kepinių atributai. Būtent dėl to, mano Kalėdų elfai – skonių technologai, sujungė juos visus į vieną ir sukūrė Kalėdinį migdolą – traškų, saldų ir tokį kvepiantį pačiomis šilčiausiomis Kalėdomis. Šie karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais ne tik puikiai papuoš Jūsų Kalėdų stalą, bet ir tiks valgomoms dovanoms. Juk riešutas, tai sėkmės ir geros naujos pradžios simbolis!

5,99 € Kaina
Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5 kg

Artėja kavos petraukėlė ir šalia norisi kažko saldaus, tačiau tuo pačiu ir maistingo? Tuomet vietoj įprastos plytelės šokolado rinkitės karamelizuotų riešutų mišinį su medumi. Žemės riešutai, migdolai ir anakardžiai, lengvai apskrudinti ir padengti medaus sluoksniu puikiai tiks norint akimirką pasaldinti sveikai ir skaniai, kad ir kur būtumėte, arba išsigelbėti netikėtiems svečiams užsukus.

4,59 € Reguliari kaina 4,99 € Kaina

Karamelizuoti anakardžių riešutai su liofilizuotų burokėlių milteliais 0.5 kg

Tik paragavę sunkiai suprasite kuo gardintas šis anakardis. Primena taip visų pamėgtą sūrią karamelę, bet iš tiesų tai natūralus, pats iš savęs kiek saldus burokėlis, su jam atsiskleisti padedančiu žiubsneliu druskos. Šiame gurmaniškame skanėste nėra koncervantų, dažiklių ar skonio stipriklių tam, jog atskleistume tikrąjį burokėlio ir anakardžio derinio grožį bei leistume Jums mėgautis natūraliais ir sveikais užkandžiais.

7,59 € Kaina

Karamelizuoti anakardžių riešutai su liofilizuotų juodųjų serbentų milteliais 0.5 kg

Kaip ir kiti šios serijos riešutai, juodaisis serbentais pagardinti anakardžiai yra tikra skonio bomba. Juodųjų serbentų milteliai, išgaunami mechaniškai sutrinant liofilizuotus serbentus, kurių sudėtyje nėra jokių dažiklių ar koncervantų, suteikia anakardžių riešutams neužmirštamą skonį. Šaltyje džiovintos uogos pasižymi puikiai išlaikomu natūraliu uogų skoniu bei tuo, jog išsaugo didžiąją dalį vitaminų ir mineralų, tad mėgaukitės ne tik skaniais, bet ir maistingais skanėstais.

7,59 € Kaina
Karamelizuoti anakardžių riešutai su liofilizuotų aviečių milteliais 0.5kg Karamelizuoti anakardžių riešutai su liofilizuotų aviečių milteliais 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Karamelizuoti anakardžių riešutai su liofilizuotų aviečių milteliais 0.5 kg

Nuostabus užkandis, kurio dar tikrai neragavote. Natūralūs, be dažiklių ar kitų konservantų, avietėmis gardinti anakardžio riešutai taps puikia sveiko deserto alternatyva. Sudėtyje esantys aviečių milteliai yra išgaunami mechaniškai sumalant liofilizuotas avietes, nepridedant jokių kitų, papildomų medžiagų. Liofilizuotos, arba kitaip – šaltyje džiovintos uogos, pasižymi dideliu vitaminų ir kitų gerųjų medžiagų bei natūralaus skonio išsaugojimo savybėmis. Paragaukite šių anakardžių ir pajauskite tikrą avietinio skonio sprogimą!

7,59 € Kaina

Karamelizuoti anakardžių riešutai su medumi 0.5 kg

Kreminės tekstūros anakardis, pagardinatas medumi – tai tobulas skonio derinys. Palepinkite save saldžia akimirka, suteikdami organizmui naudos. Anakardžiuose gausu gerųjų riebalų, vitaminų ir mineralų ir dėl to jie yra labai vertinami sveikos mitybos šalininkų. Karamelizuoti anakardžiai puikiai pakeis įprastus saldumynus ir taps skania, sveika alternatyva kasdien, norint pasilepinti šiek tiek saldžiau.

6,99 € Kaina
Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5kg Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5 kg

Karališkas skonis išrankiausiems saldumynų mėgėjams ir tikra karamelizuotų riešutų klasika. Apskrudinus migdolą labiau išryškėja jo išskirtinis skonis ir jis patampa smagiai traškus, o lengvas medaus apvalkalas suteikia natūralaus saldumo, padarydamas karamelizuotą migdolą nuostabiu užkandžiu, tinkančiu dideliems ir mažiems krimsti dienos eigoje ar naminiams desertams skaninti ir puošti.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina
Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5kg Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5 kg

Traškus, saldus ir toks skanus riešutukas, o dar ir sveikas! Ar gali būti kažkas geriau? Karamelizuoti žemės riešutai yra puikus užkandis tinkantis visiems saldžių riešutų mėgėjams. Žemės riešutai savyje turi daug vitaminų bei mineralų, o taip pat yra turtingi baltymais, tad užimtomis dienomis puikai tinka pasikrauti energijai skaniai ir sveikai.

2,19 € Kaina