Lazdynų riešutai

Lazdynų riešutai


Aktyvūs filtrai

„Sunny“ mišinys 0.5kg „Sunny“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Sunny“ mišinys 0.5 kg

Jeigu dargana už lango ar tiesiog trūksta saulės bei geros energijos, griebk riešutų, vaisių ir sėklų mišinį „Sunny“. Papajų, melionų bei ananasų kubeliai nukels į šiltus egzotiškus kraštus, žemės riešutai, bei moliūgų sėklos pridės maistingumo, o razinos ir spanguolės praturtins vitaminais bei sodresniu skoniu. Visa tai kartu – tobulai spalvingas skonio ir maistingumo derinys.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina
„Draugų“ mišinys 0.5kg „Draugų“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Draugų“ mišinys 0.5 kg

Kartais pasibūvimą su draugais ar iškyla suorganizuojame ekspromtu, tačiau tuomet kyla klausimas ką pasiimti užkrimsti? Tokiais atvejais Jus išgelbėti gali draugų mišinys. Kas mėgsta razinas, o kas riešutus – vieni graikinius, kiti migdolus, šiame mišinyje savo skonį atras kiekvienas. Subalansuotas vartoti kompanijoje, bet tinka ir individualiai.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina

Lazdynų riešutai be luobelės 0.5 kg

Jūsų patogumui valyti lazdynų riešutai yra paruošti vartoti tiesiai iš pakuotės. Juos ypač patogu naudoti ruošiant naminį lazdyno riešutų sviestą, riešutų pieną arba tiesiog krimsti kaip skanų ir sveiką užkandį.

6,09 € Kaina

Lazdynų riešutai 0.5 kg

Dėl savyje turimos folio rūgšties, lazdynų riešutus galima vadinti skaniu ir sveiku antidepresantu, kuris išvaikys liūdesį, didins protinį ir fizinį aktyvumą bei sumažins lėtinį nuovargį. Lazdynų riešutuose yra gausu vitaminų B, kurie teigiamai veikia nervų sistemą, bei A ir E, kurie gerina plaukų, odos bei nagų būklę, ir padeda išlaikyti jaunystę ir gerą savijautą. Juk sakoma, kad grožis ateina iš vidaus, tad saujelė lazdynų riešutų kasdien padės tai užtikrinti.

5,69 € Kaina