Liofilizuoti produktai

Uogos - kvepiančios vasara ir saule. Vaisiai – saldinti vien tik tropinių kraštų šiluma... Traškūs ir lengvi kaip oras gabalėliai, net ir niūrią žiemą nukeliantys į šiltą, ryškių skonių kupiną vasarą – tokie yra liofilizuoti arba kitaip, džiovinti šaltyje, produktai.

Liofilizacija tai vaisių, uogų ir daržovių apdorojimo būdas jas džiovinant dideliame šaltyje. Tokiu būdu vanduo iš produkto pasišalina garų pavidalu, palikdamas visas gerąsias medžiagas bei vitaminus. Palyginimui, šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai savyje išsaugo net visą 100 % vitamino C, kai tuo tarpu įprastu būdu džiovinti tik apie 40%. Būtent dėl šių priežasčių liofilizuoti produktai įgavo supermaisto titulą. Be gerųjų savybių išsaugojimo jie yra patrauklūs natūralios spalvos, kvapo bei skonio išlaikymu, o taip pat liofilizuotuose produktuose nerasite cukraus, dažiklių ar kitų konservantų - tik 100% natūralumą, tiesiai iš gamtos.

Liofilizuoti produktai


Aktyvūs filtrai

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) mėlynės 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) mėlynės 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) mėlynės 100 g

Švelnaus skonio uogos, turtingos vitaminu A, B, C bei turinčios kitų, mums be galo svarbių medžiagų. Liofilizuotos mėlynės, kaip ir kitos šaltyje džiovintos uogos bei vaisiai, savyje išsaugo visas gerąsias medžiagas bei nepraranda daugelio skoninių savybių. Gėrybės tiesiai iš lietuviško miško. Liofilizuotos, džiovintos šaltyje, mėlynės - be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

10,99 € Kaina
Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) vyšnios 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) vyšnios 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) vyšnios 100 g

Liofilizuotos, džiovintos šaltyje, vyšnios - vitaminų ir mineralų šaltinis, lygiai toks pat, kokį galime gauti tik vasarą iš ką tik nuskintų uogų. Išsaugojusios visas skonines savybes tik tapusios lengvos ir traškios, patiks visiems šeimos nariams. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

8,99 € Kaina
Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) mangai 100 g Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) mangai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) mangai 100 g

Kas gali būti geriau už sultingą, saldų, prinokusį mangą? Turbūt nieko. Gaila tik, kad mes, šiaurės šalių gyventojai, tokiais mangais galime mėgautis tikrai ne visada. Tačiau neverta nusiminti, išeitis - liofilizuoti, džiovinti šaltyje, mangai, išsaugoję visas skonines ir maistines šviežių mangų savybes. Paragaukite, ir įsitikinkite tuo patys! Liofilizuoti mangai - be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

8,99 € Kaina
Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) gervuogės 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) gervuogės 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) gervuogės 100 g

Juodosios aviečių pusseserės, gervuogės taip pat yra daugelio favoritės. Šaltyje džiovintos gervuogės kupinos vitamino C, kalio, magnio, geležies ir kitų mineralų, lyg ką tik nuskintos tik traškesnės ir lengvesnės - tikros natūralios imuniteto stiprintojos. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

8,99 € Kaina
Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) avietės 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) avietės 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) avietės 100 g

Turbūt nesuklysiu sakydama, jog avietės yra daugelio mėgstamiausios uogos. Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) avietės - tikra paguoda šaltuoju metu laiku, kai šviežių, ką tik nuskintų aviečių gauti sunku. Išsaugoję vitaminus, skonį, formą ir aromata, šios avietės patiks ir mažiems ir dideliems.

9,99 € Kaina
Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) agrastai 100 g Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) agrastai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) agrastai 100 g

Traškūs, lengvučiai, šaltyje džiovinti agrastai patiks visiems šių uogų gerbėjams. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų, tačiau išsaugoję visus vitaminus ir gerąsias medžiagas.

11,99 € Kaina
Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) raudonieji serbentai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) raudonieji serbentai 100 g

Turbūt patys populiariausi tarp rugščiųjų uogų megėjų - liofilizuoti, džiovinti šaltyje, raudonieji serbentai. Uogos išsaugojusios savo natūralų skonį, išvaizdą bei visus vitaminus ir mineralus. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

7,99 € Kaina
Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) juodieji serbentai 100 g Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) juodieji serbentai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) juodieji serbentai 100 g

Daugelio mėgstamos uogos primenančios vaikytę ir vasaras pas senelę, kai visi valgydavome juoduosius serbentus tiesiai nuo krūmo. Liofilizuoti, džiovinti šaltyje, juodieji serbentai be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų, puikus vitamino C šaltinis kiekvienam bet kokiu metu laiku.

6,99 € Kaina
Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) spanguolės 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) spanguolės 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) spanguolės 100 g

Didelės, raudonos, traškios, rūgščios ir lyg ką tik iš miško uogos, pilnos vitaminų ir mineralų. Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) spanguolės - be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

9,49 € Kaina
Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) ananasai 100 g Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) ananasai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) ananasai 100 g

Vien tik saulės nusaldintas, tropikuose nuskintas, šaltyje sudžiovintas jo didenybė ananasas, pasiruošęs atsidurti Jūsų saujoje. Liofilizuoti (džiovinti šaltyje) ananasai - be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

8,99 € Kaina
Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) braškės 100 g Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) braškės 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) braškės 100 g

Liofilizuotos, džiovintos šaltyje braškės - kvepiančios lyg ką tik nuskintos iš močiutės daržo uogos. Pilnos vitaminų, mineralų, 100% natūralios, be dažiklių ir konservantų.

8,99 € Kaina
Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g

Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai tai nuostabus vitamino C, atsakingo už žmogaus imuninę sistemą šaltinis. Vitaminas C yra nepamainomas šaltuoju metų laiku arba norint sustiprinti imunitetą aplinkui siaučiant virusinėms ligoms. Naudokite šaltalankio miltelius, kuriuose nėra dažiklių, skonio stipriklių ar kitų konservantų ir palaikykite stiprų imunitetą natūraliai.

11,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai, išsaugoję natūralų, saldų braškių kvapą bei skonines ir visas maistines savybes, puikiai praturtins Jūsų gėrimus, žaliuosius kokteilius, košes ar net sveikuosius desertus. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų maistinių priedų.

7,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai, kupini natūraliai avietėse randamų vitaminų ir mineralų pridės Jūsų pasirinktam maistui ar gėrimui malonaus aviečių uogų rūgštumo ir papuoš sodria avietine spalva.  Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

9,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g

Vienų visų laikų, mažų ir didelių, mėgstamiausių uogų, liofilizuoti mėlynių milteliai tai lyg ką tik iš miško parsineštos ir sutrintos mėlynių uogos. Išsaugoję visus mėlynėse randamus vitaminus ir mineralus šie milteliai praturtins Jūsų šeimos kasdienį maistą, tiek skonio, tiek maistine prasmėmis.

10,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g
 • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g

Liofilizuotų spanguolių milteliai išgaunami iš šaltyje džiovintų ir mechaniškai sutrintų spanguolių uogų. Milteliai turtingi vitaminu C, geraisiais mineralais, bei yra išsaugoję šviežių spanguolių kvapą, skonį bei spalvą. Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai, kaip ir šviežios spanguolės, tiks tiek saldžiuose tiek sūriuose patiekaluose, praturtins juos vitaminais ir mineralais bei papuoš sodria raudona spalva. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

14,99 € Kaina