Liofilizuotų vaisių ir uogų milteliai

Liofilizuotų vaisių ir uogų milteliai


Aktyvūs filtrai

Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g
  • IŠPARDUOTA

Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai 100 g

Liofilizuoto (džiovinto šaltyje) šaltalankio milteliai tai nuostabus vitamino C, atsakingo už žmogaus imuninę sistemą šaltinis. Vitaminas C yra nepamainomas šaltuoju metų laiku arba norint sustiprinti imunitetą aplinkui siaučiant virusinėms ligoms. Naudokite šaltalankio miltelius, kuriuose nėra dažiklių, skonio stipriklių ar kitų konservantų ir palaikykite stiprų imunitetą natūraliai.

11,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g
  • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai 100 g

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) braškių milteliai, išsaugoję natūralų, saldų braškių kvapą bei skonines ir visas maistines savybes, puikiai praturtins Jūsų gėrimus, žaliuosius kokteilius, košes ar net sveikuosius desertus. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų maistinių priedų.

7,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g
  • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai 100 g

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) aviečių milteliai, kupini natūraliai avietėse randamų vitaminų ir mineralų pridės Jūsų pasirinktam maistui ar gėrimui malonaus aviečių uogų rūgštumo ir papuoš sodria avietine spalva.  Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

9,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g
  • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) mėlynių milteliai 100 g

Vienų visų laikų, mažų ir didelių, mėgstamiausių uogų, liofilizuoti mėlynių milteliai tai lyg ką tik iš miško parsineštos ir sutrintos mėlynių uogos. Išsaugoję visus mėlynėse randamus vitaminus ir mineralus šie milteliai praturtins Jūsų šeimos kasdienį maistą, tiek skonio, tiek maistine prasmėmis.

10,99 € Kaina
Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g
  • IŠPARDUOTA

Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai 100 g

Liofilizuotų spanguolių milteliai išgaunami iš šaltyje džiovintų ir mechaniškai sutrintų spanguolių uogų. Milteliai turtingi vitaminu C, geraisiais mineralais, bei yra išsaugoję šviežių spanguolių kvapą, skonį bei spalvą. Liofilizuotų (džiovintų šaltyje) spanguolių milteliai, kaip ir šviežios spanguolės, tiks tiek saldžiuose tiek sūriuose patiekaluose, praturtins juos vitaminais ir mineralais bei papuoš sodria raudona spalva. Be cukraus, dažiklių, konservantų ar kitų priedų.

14,99 € Kaina