Migdolų riešutai

Migdolų riešutai


Aktyvūs filtrai

Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5kg Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais 0.5 kg

Kas dar labiau primena Kalėdas ir žadina jų dvasią nei orkaitėje kepančių meduolių aromatas? Gvazdikėlis, kardamonas, žiupsnelis cinamono ir imbiero, - visi šie prieskoniai yra būtini Kalėdinių kepinių atributai. Būtent dėl to, mano Kalėdų elfai – skonių technologai, sujungė juos visus į vieną ir sukūrė Kalėdinį migdolą – traškų, saldų ir tokį kvepiantį pačiomis šilčiausiomis Kalėdomis. Šie karamelizuoti migdolų riešutai su meduolių prieskoniais ne tik puikiai papuoš Jūsų Kalėdų stalą, bet ir tiks valgomoms dovanoms. Juk riešutas, tai sėkmės ir geros naujos pradžios simbolis!

5,99 € Kaina
„Šeimos“ mišinys 0.5kg „Šeimos“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Šeimos“ mišinys 0.5 kg

Ne veltui šis džiovintų vaisių bei riešutų mišinys vadinamas šeimos, nes būtent ir yra subalansuotas visai šeimai! Mažiesiems šeimos nariams patiks anakardžių riešutai skaniajame jogurtiniame glaiste bei saldūs džiovinti ananasai ir papajos, o suaugusieji įvertins už maistingumą, kurio šiam mišiniui įpatingai preideda migdolų riešutai bei didžiosios razinos. Tai puikus pasirinkimas krimsti visiems kartu prie šeimos filmų vakaro!

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina

Migdolų miltai 0.5 kg

Migdolų miltai tai vis labiau populiarėjanti alternatyva norintiems sumažinti angliavandenių ir vadinamųjų “tuščiųjų”, maistingųjų medžiagų neturinčių, kalorijų suvartojimą. Skirtingai nei kvietiniai, migdolų miltai beveik neturi angliavandenių, išlaiko visas migdolų riešutams būdingas maistines medžiagas bei neturi glitimo, tad yra taip pat rekomenduojami jo netoleruojantiems žmonėms.

4,90 € Kaina
„Energijos“ mišinys 0.5kg „Energijos“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Energijos“ mišinys 0.5 kg

Migdolai ir anakdžiai suteiks baltymų ir energijos, razinos praturtins geležimi, kuris padeda organizme pernešti deguonį, taip reikalingą intensyvų protinį darbą dirbančioms smegenims, o goji uogos – tikras vitaminų užtaisas, suteiks visų medžiagų reikalingų imunitetui stiprinti ir gerai savijautai palaikyti. Turėkite energijos mišinį rankinėjė, automobilyje ar stalčiuje ir nekankinkite savęs laukdami darbo dienos pabaigos – pasikraukite energijos iškart!

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina
„Draugų“ mišinys 0.5kg „Draugų“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Draugų“ mišinys 0.5 kg

Kartais pasibūvimą su draugais ar iškyla suorganizuojame ekspromtu, tačiau tuomet kyla klausimas ką pasiimti užkrimsti? Tokiais atvejais Jus išgelbėti gali draugų mišinys. Kas mėgsta razinas, o kas riešutus – vieni graikinius, kiti migdolus, šiame mišinyje savo skonį atras kiekvienas. Subalansuotas vartoti kompanijoje, bet tinka ir individualiai.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina
Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5 kg

Artėja kavos petraukėlė ir šalia norisi kažko saldaus, tačiau tuo pačiu ir maistingo? Tuomet vietoj įprastos plytelės šokolado rinkitės karamelizuotų riešutų mišinį su medumi. Žemės riešutai, migdolai ir anakardžiai, lengvai apskrudinti ir padengti medaus sluoksniu puikiai tiks norint akimirką pasaldinti sveikai ir skaniai, kad ir kur būtumėte, arba išsigelbėti netikėtiems svečiams užsukus.

4,59 € Reguliari kaina 4,99 € Kaina
Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5kg Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Karamelizuoti migdolų riešutai su medumi 0.5 kg

Karališkas skonis išrankiausiems saldumynų mėgėjams ir tikra karamelizuotų riešutų klasika. Apskrudinus migdolą labiau išryškėja jo išskirtinis skonis ir jis patampa smagiai traškus, o lengvas medaus apvalkalas suteikia natūralaus saldumo, padarydamas karamelizuotą migdolą nuostabiu užkandžiu, tinkančiu dideliems ir mažiems krimsti dienos eigoje ar naminiams desertams skaninti ir puošti.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina
Migdolų lazdelės 0.5kg Migdolų lazdelės 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Migdolų lazdelės 0.5 kg

Pasirinkę skaldytas migdolų lazdeles, galėsite be papildomo vargo ekspermentuoti virtuvėje, nes jos jau paruoštos berti į košę, daržoves, tešlą ar padažą - tiesiai iš pakuotės.

5,89 € Kaina

Migdolų lapeliai 0.5 kg

Turbūt nėra konditerio ar desertus mėgstančio gaminti žmogaus, kurio virtuvės spintelėje nerastume migdolų riekelių. Migdolų riekelės įvairius desertus papildo savo švelniu skoniu ir puošia savo išvaizda.

6,29 € Kaina
Migdolų riešutai (Nonpareil supreme) 0.5kg Migdolų riešutai (Nonpareil supreme) 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Migdolų riešutai (Nonpareil supreme) 0.5 kg

Migdolų riešutai kone patys vertingiausi iš visų, ne veltui dažnai vadinami riešutų karaliais. Nuo seno migdolai buvo mėgstami karalysčių valdovų dėl savo dangiško skonio, o šiandien vertinami ne tik dėl to, bet ir dėl maistinių savybių bei ypatingai plataus panaudojimo.

5,33 € Reguliari kaina 5,79 € Kaina

Kepinti, sūdyti migdolų riešutai 0.5 kg

Pikantiško skonio, maloniai traškūs ir su lengvu druskos prieskoniu - šie migdolų riešutai yra skirti norintiems pasilepinti kažkuo šiek tiek įmantresniu. Tai puikus užkandis mėgautis draugų kompanijoje, paįvairinti užkandžių stalą, pasiimti kartu į iškylą ar tiesiog „įsimesti“ į darbą. Išbandykite kiek kitokį migdolų riešutų skonį.

5,79 € Kaina