Riešutai luobelėje

Riešutai luobelėje


Aktyvūs filtrai

Žemės riešutai traškioje luobelėje sūrio skonio 0.5 kg

Dar vienas vasaros hitas, pikantiško skonio delikatesas teigiamai įvertintas traškių bei surių užkandžių mėgėjų. Visi kas mėgsta kepintus sūdytus žemės riešutus pames galvą ir dėl šio sūrio, svogūno ir žemės riešuto derinio. Tai puikus užkandis leidžiant tingų vakarą namuose ar linksminantis su draugais.

1,89 € Kaina

Žemės riešutai traškioje luobelėje barbekiu skonio 0.5 kg

Barbekiu skonio žemės riešutai traškioje luobelėjė yra tikras vasaros hitas! Puikiai tinka iškyloje gamtoje, prie filmo, patiekti ant užkandžių stalo ar tiesiog krimsti smagiai leidžiant laiką su šeima ar draugais. Išbandykite!

1,89 € Kaina

Žemės riešutai traškioje luobelėje su paprika 0.5 kg

Nustebtumėte supratę kaip tarpusavyje „draugauja“ žemės riešutas ir paprika. Šis derinys puikiai tiks pikantiškus derinius mėgtantiems, bet švelnesnio nei aštrusis čili skonio megėjams. Žemės riešutai traškioje luobelėje su paprika tiks ir mažiems ir dideliems užėjus norui užkrimsti kažko traškaus ir pikantiško.

1,89 € Kaina
Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg Akcija
  • AKCIJA

Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg

Ne visi esame saldumynų mėgėjai. Kai kurie iš mūsų dažniau renkasi aštresnių skonių pojūčius. Jeigu ir Jūs esate toks pats, tada rekomenduoju žemės riešutus traškioje čili skonio luobelėje. Šis užkandis yra tikra priklausomybė ir vakarėlių hitas, kuris dažnai pats pirmas dingsta nuo stalo. Išbandykite ir įsitikinsite patys!

1,74 € Reguliari kaina 1,89 € Kaina