Riešutai šokolade

Riešutai šokolade


Aktyvūs filtrai

Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg
  • IŠPARDUOTA

Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg

Sodrus migdolas ir šiek tiek rūgštumo savyje turinti mėlynė – nuostabus skonių derinys, kuris suteiks džiaugsmo tiek akims, tiek ir gomuriui. Vienas skaniausių saldainių pasirinkimų.

5,99 € Kaina
Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg
  • IŠPARDUOTA

Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg

Tokie margi ir gražūs – lyg marmuriniai, o dar ir kokie skanūs! Lyg karameliniai, o gal šiek tiek jogurtiniai, su lengvu kavos prieskoniu ir sveiku riešutu viduje, tokie yra migdolai tiramisu skonio šokolade. Paragaukit ir sugalvokit jiems dar geresnį apibūdinimą.

6,99 € Kaina

Migdolai sūriame karameliniame šokolade 0.5 kg

Paskutiniais metais sūri karamelė yra tiesiog topas saldumynų pasaulyje. Žiupsnelis aukštos kokybės jūros druskos tobulai subalansuoja saldžią karamelę ir suteikia dar stipriau išryškintą skonį. Na o dabar įsivaizduokite didelį, sveiką migdolą, aplietą šiuo puikiu sūrios karamelės glaistu… Tiesiog tobulas pasirinkimas saldžiai popietei prie kavos puodelio.

6,99 € Kaina

Migdolai juodame šokolade 0.5 kg

Migdolus juodajame šokolade apibūdinti galima trimis žodžiais – rafinuotas, karališkas skonis. Migdolo riešutų sodrumas puikiai susipina su lengvu juodojo šokolado kartumu, sukurdamas išraiškingą skonių derinį, tokį koks būdingas tik aukštos kokybės saldumynams.

6,59 € Kaina