Riešutų kremai

Iš aukščiausios kokybės žaliavų su meile pagaminti riešutų kremai, kurie, neabejoju, patiks ir dideliems ir mažiems. Ant rytinio skrebučio, su bananais, braškėmis, ar kitais vaisiais ir uogomis, kokteiliuose ir skaniausiose sausainiuose – šie kremai tiks visur! O geriausia, jog natūralūs riešutų kremai tai ne tik be galo skanus desertas, bet ir užkandis, susidedantis vien iš organizmui naudingų medžiagų. Kremuose nei su žiburių nerasite konservantų, palmių ar kitų aliejų bei cukraus! Užkandžiaukite skaniai, sveikai ir jauskitės puikiai!

Riešutų kremai


Aktyvūs filtrai

Žemės riešutų kremas su kakava 400 g

Šokoladinis žemės riešutų kremas - tai taip ilgai lauktas, nuostabaus skonio desertas, kurį galima valgyti visiškai nesibaiminant pakenkti kūno linijoms! Be cukraus, tik su natūraliais saldikliais, tad šimtame gramų viso labo tik 11 g angliavandenių, o ir iš kurių cukrų tik 4,9 g! Šis žemės riešutų kremas puikiausiai tiks „nekaltiems“ desertams gardinti, arba tiesiog tepti ant skrebučio, o gal net kabinti šaukštais, kuomet norisi kažko saldaus. 

4,99 € Kaina

Žemės riešutų kremas su čili ir česnaku 280 g, 1 kg

Žemės riešutų kremas su čili ir česnaku tai naujovė visiems pikantiškų skonių gurmanams. Šis lengvai aštrokas kremas skirtas tiems, kurie kartais mielai saldumą iškeičia į subtilesnius skonius. Sudėtyje tik natūralūs ingredientai, tokie kaip žemės riešutai, alyvuogių aliejus, čili pipiriukai ir česnakai. Puikiai tiks kaip užkandis su duonos bei daržovinėmis lazdelėmis ar eksperimentuojant su įvairiais padažais ir užtepėlėmis.

5,99 € Kaina

Kokosų-žemės riešutų kremas su datulių sirupu 300 g, 1 kg

Kokosų mėgėjai sukluskite – šis kokosų-žemės riešutų kremas su datulių sirupu yra skirtas būtent Jums, smaližiai! Su natūraliais kokosų gabaliukais bei kokosų aliejumi, pasaldintas datulių sirupu šis kremas yra puiki alternatyva, kuomet staiga norisi griebtis saldainių ar saldžių kremų su cukrumi. Be pridėtinio baltojo cukraus, druskos, skonio stipriklių, palmių aliejų bei kitų konservantų. Šis riešutų sviestas tobulai tiks ant skrebučio, kaip saldžių kepinių įdaras, kartu su vaisiais ar galbūt net pasilepinimui ir vienas pats. Išbandykite!

5,99 € Kaina

Migdolų-anakardžių riešutų kremas 300 g, 1 kg

Du puikūs riešutai viename kreme – ar gali būti kas nors geriau? Migdolų riešutai savo sodriu skoniu puikiai papildo švelnaus skonio anakardžių riešutus ir rezultate gimsta tobulas migdolų-anakardžių riešutų kremas. Skanaukite kaip užkandį drauge su vaisiais, uogomis, gardinkite košes bei tepkite ant skrebučio. Be cukraus, druskos, aliejų ar panašių priedų tik lygiomis dalimis padalyti migdolų ir anakardžių riešutai.

6,49 € Kaina

Lazdynų-anakardžių riešutų kremas 300 g, 1 kg

Pasirodo lazdyno riešutai drauge su anakardžių riešutais geba sukurti tobulą skonio harmoniją. Šiame lazdynų – anakardžių riešutų kreme lazdyno riešutai įneša tą skonį, kurio negalima sumaišyti su niekuo kitu, o anakardžiai savo švelnumu viską tarsi apgaubia. Rezultate viskas susipina į tobulą skonį! Šis kremas tobulai tiks kaip užkandis kartu su skrebučiu ar užkrimsti tiesiog užtepus ant riekelės obuolio, gabalėlio banano ir žinoma, bus ne tik skanus, bet ir naudingas. Juk 100% natūralus, sudėtyje turintis tik riešutus ir nieko daugiau!

6,49 € Kaina

Anakardžių riešutų kremas 300 g, 1 kg

Švelnaus skonio – kaip ir patys anakardžių riešutai. Sudėtyje turintis tik 100 % anakardžių riešutus ir daugybę žmogaus organizmui naudingų medžiagų, tačiau jokių druskų, cukraus, pridėtinių aliejų ar kitų konservantų. Anakardžių riešutų kremas yra puikus tuo, jog dėl savo skonio gali būti naudojamas ne tik kaip sveikas desertas ar užkandis, tačiau tiks ir eksperimentuojant su pikantiškomis užtepėlėmis ar padažais!

6,49 € Kaina

Migdolų riešutų kremas 300 g, 1 kg

100 % natūralus, be aliejų, cukraus ar druskos, sodraus skonio – toks koks ir turi būti tobulas migdolų riešutų kremas. Dėl savo išskirtinio skonio bei maistingumo migdolai visiškai pagrįstai yra laikomi karališkais riešutais, tad savaime suprantama, jog šiam migdolų riešutų kremui galime taikyti tokius pačius epitetus. Migdolų riešutų kremas tobulai praturtins sveikuoliškus kokteilius, saldumynus ar tiks ant paprasčiausio skrebučio ir taps puikiu pusryčių ar užkandžio pasirinkimu.

5,99 € Kaina

Žemės riešutų kremas 500 g

Visiška klasika – 100% žemės riešutų kremas į kurio sudėtį įeina tik kepinti žemės riešutai ir nieko daugiau. Tad tepkite ant skrebučio drąsiai, be jokios sąžinės graužaties.

3,99 € Kaina