Saldumynai

Vieni saldumynų privengia dėl cukraus, kiti valgo juos kasdieną ir nesuka sau galvos, tačiau visi sutinka, jog skaniausi yra išskirtiniai ir aukštos kokybės gardumynai. Būtent tokius ir rasite čia – Lietuvoje pagamintus, kokybiškus saldainius, kuriuos pamėgs visa šeima. Taigi klausimas tik vienas – rinksites šokolade išsimaudžiusius riešutus, ar jogurtu pasipuošusias uogas? Jei sunku apsispręsti patariu tiesiog imti abu, nes juk kartais pasilepinti tikrai galima.

Saldumynai


Aktyvūs filtrai

Liofilizuoti juodieji serbentai jogurtiniame šokolade 0.5 kg Liofilizuoti juodieji serbentai jogurtiniame šokolade 0.5 kg Akcija
  • AKCIJA

Liofilizuoti juodieji serbentai jogurtiniame šokolade 0.5 kg

Turbūt vieni gražiausių kada nors matytų saldainių, bet dar labiau pavergiantys skoniu. Įsivaizduokite liofilizuotą serbentą, kiek rūgštoką, apsuptą skaniausiu, saldžiu jogurtiniu sluoksnių ir padengtą traškia, savo spalvomis viliojančia plutele. Tobula rūgštumo ir saldaus skonio harmonija.

7,35 € Reguliari kaina 7,99 € Kaina
Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg
  • IŠPARDUOTA

Migdolai mėlynių skonio šokolade 0.5 kg

Sodrus migdolas ir šiek tiek rūgštumo savyje turinti mėlynė – nuostabus skonių derinys, kuris suteiks džiaugsmo tiek akims, tiek ir gomuriui. Vienas skaniausių saldainių pasirinkimų.

5,99 € Kaina
Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg
  • IŠPARDUOTA

Migdolai tiramisu skonio šokolade 0.5 kg

Tokie margi ir gražūs – lyg marmuriniai, o dar ir kokie skanūs! Lyg karameliniai, o gal šiek tiek jogurtiniai, su lengvu kavos prieskoniu ir sveiku riešutu viduje, tokie yra migdolai tiramisu skonio šokolade. Paragaukit ir sugalvokit jiems dar geresnį apibūdinimą.

6,99 € Kaina

Migdolai sūriame karameliniame šokolade 0.5 kg

Paskutiniais metais sūri karamelė yra tiesiog topas saldumynų pasaulyje. Žiupsnelis aukštos kokybės jūros druskos tobulai subalansuoja saldžią karamelę ir suteikia dar stipriau išryškintą skonį. Na o dabar įsivaizduokite didelį, sveiką migdolą, aplietą šiuo puikiu sūrios karamelės glaistu… Tiesiog tobulas pasirinkimas saldžiai popietei prie kavos puodelio.

6,99 € Kaina

Migdolai juodame šokolade 0.5 kg

Migdolus juodajame šokolade apibūdinti galima trimis žodžiais – rafinuotas, karališkas skonis. Migdolo riešutų sodrumas puikiai susipina su lengvu juodojo šokolado kartumu, sukurdamas išraiškingą skonių derinį, tokį koks būdingas tik aukštos kokybės saldumynams.

6,59 € Kaina