Valgomosios sėklos

Valgomosios sėklos


Aktyvūs filtrai

„Sunny“ mišinys 0.5kg „Sunny“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Sunny“ mišinys 0.5 kg

Jeigu dargana už lango ar tiesiog trūksta saulės bei geros energijos, griebk riešutų, vaisių ir sėklų mišinį „Sunny“. Papajų, melionų bei ananasų kubeliai nukels į šiltus egzotiškus kraštus, žemės riešutai, bei moliūgų sėklos pridės maistingumo, o razinos ir spanguolės praturtins vitaminais bei sodresniu skoniu. Visa tai kartu – tobulai spalvingas skonio ir maistingumo derinys.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina

Maltos aguonos 0.5 kg

Artėja didžiosios metų šventės ir jų saldžiąjam stalui pradėti repetuoti galime jau dabar. O koks Kalėdų stalas be aguoninių pyragų ir desertų. Krimstė siūlo aukštos kokybės jau iš anksto sumaltas aguonas, kad desertų ruošimas būtų dar paprastesnis, greitesnis ir smagesnis.

3,99 € Kaina
Maltų garstyčių sėklų milteliai 0.5kg Maltų garstyčių sėklų milteliai 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Maltų garstyčių sėklų milteliai 0.5 kg

Garstyčios - vienas iš seniausių prieskonių. Maltų garstyčių sėklų panaudojimas yra gana platus. Jos naudojamos įvairiems padažams, prieskonių mišiniams, marinatams gaminti, gali būti naudojamos salotoms, žuvies, mėsos patiekalams gardinti. Taip pat garstyčios yra naturalus konservantas, kuris dar ir gerina virškinimą, didindamas skrandžo sulčių sekreciją.

1,29 € Kaina

Saulėgrąžų branduoliai 0.5 kg

Lengvai paskrudinti saulėgrąžų branduoliai puikiai tiks salotoms, košėms pagardinti, o žalios saulėgrąžos tiks įvairių kepinių ar naminės granolos gaminimui.

0,89 € Kaina

Sezamų sėklos 0.5 kg

Sezamų sėklos – mažytės sėklytės, suteikiančios patiekalui malonų riešutų prieskonį, lengvą traškumą ir akiai malonų estetinį vaizdą. Norėdami geriau pasisavinti sezamo sėklų maistingąsias medžiagas, prieš vartojimą galite jas sumalti arba sutrinti maisto smulkintuvu.

1,69 € Kaina
Moliūgų sėklų branduoliai 0.5kg Moliūgų sėklų branduoliai 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Moliūgų sėklų branduoliai 0.5 kg

Moliūgų sėklų branduoliai, tai ne tik skanus pagardas, bet ir puikus cinko, medžiagos atsakingos už mūsų imuninę sistemą, šaltinis. Išbandykite sausoje keptuvėje paskrudinti moliūgų sėklų branduolius ir jais gardinti salotas, trintas sriubas bei jogurtus.

2,47 € Reguliari kaina 2,69 € Kaina

Kanapių sėklos 0.5 kg

Nors daugybė gerųjų medžiagų slepiasi kanapių sėklų branduoliuose, daugiausia skaidulų esti sėklų apvalkale, todėl norint gauti daugiau naudos organizmui, patartina rinktis nelukštentas kanapių sėklas. Nelukštentos kanapių sėklos tiks kepiniuose, kokteliuose, o lengvai pakepintos sausoje keptuvėje - pagardins salotas, trintas sriubas ar net desertus.

1,69 € Kaina
Juodos sezamų sėklos 0.5kg Juodos sezamų sėklos 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Juodos sezamų sėklos 0.5 kg

Patiekalams sezamo sėklos suteikia savitą, riešutus primenantį, prieskonį, mėgstamą Azijos kraštų nacionalinėse virtuvėse. Juodos sezamo sėklos tiks salotoms ar kepiniams gardinti, o taip pat dėl savo spalvos puikiai papuoš patiekalus lėkštėje.

2,59 € Kaina
Garstyčių sėklos 0.5kg Garstyčių sėklos 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Garstyčių sėklos 0.5 kg

Garstyčių sėklos yra vienas seniausių prieskonių pasaulyje, jos Kinijoje buvo žinomos jau prieš 3000 metų. Šiandien turbūt nerasime žmogaus, kuris nenaudotų šio prieskonio savo virtuvėje. Nesmulkintas sėklas naudokite konservavimui, marinatų gamybai, o norėdami paeksperimentuoti pagrūskite jas prieskonių grūstuve ir naudokite padažuose ar indiškų patiekalų gamyboje.

0,82 € Reguliari kaina 0,89 € Kaina

Trispalvė bolivinė balanda (Kynva) 0.5 kg

Trispalvė bolivinė balanda - tai bolivinės balandos sėklų, baltų, juodų ir raudonų, mišinys. Bolivinėje balandoje gausu antioksidantų, uždegimus slopinančių bei kitų organizmui naudingų medžiagų. Šios sėklos yra lengvai virškinamos, neturi glitimo ir yra puiki alternatyva tiek saldžioms, tiek sūrioms košėms, garnyrams gaminti bei salotoms gardinti.

2,19 € Kaina
Linų sėmenys 0.5kg Linų sėmenys 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Linų sėmenys 0.5 kg

Linų sėmenis galima naudoti kokteiliuose, salotose, padažuose ar jogurte. Lengviau organizmo įsisavinamos yra smulkintos arba brinkintos linų sėmenys, todėl didesnei naudai gauti rekomenduojama prieš vartojant jas pagrūsti prieskonių grūstuvėje, sumalti kavamalėje ar maisto smulkintuve arba pabrinkinti šiltame vandenyje.

0,71 € Kaina

Kanapių sėklų branduoliai 0.5 kg

Lukštentų kanapių sėklų panaudojimo būdų yra tikrai ne vienas. Jas galima valgyti žalias ir paskrudintas. Jų švelnus, riešutus primenantis skonis, tinka daugeliui patiekalų gardinti ar žaliajam kokteiliui praturtinti. 

5,99 € Kaina
Ispaninių šalavijų (Chia) sėklos 0.5kg Ispaninių šalavijų (Chia) sėklos 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Ispaninių šalavijų (Chia) sėklos 0.5 kg

Dėl savo neutralaus skonio ir puikių skystį sugeriančių savybių chia sėklas tinka naudoti padažuose, kokteiliuose, pudinguose ir kituose tirštuose patiekaluose. Taip pat jos yra puikiai virškinamos, jų nebūtina mirkyti, tad galima berti tiesiai ant salotų, košių, sausų pusryčių, sveikuoliškų desertų ar kur tik sugalvosite.

1,83 € Reguliari kaina 1,99 € Kaina

Bolivinė balanda (Kynva) 0.5 kg

Dėl savo neutralaus skonio bolivinė balanda puikiai įsisavina prieskonius ir tinka tiek saldžių, tiek sūrių patiekalų gaminimui. Ji taip pat neturi glitimo, tad yra vertinama jo netoleruojančių žmonių.

2,29 € Kaina