Žemės riešutai

Žemės riešutai


Aktyvūs filtrai

„Sunny“ mišinys 0.5kg „Sunny“ mišinys 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

„Sunny“ mišinys 0.5 kg

Jeigu dargana už lango ar tiesiog trūksta saulės bei geros energijos, griebk riešutų, vaisių ir sėklų mišinį „Sunny“. Papajų, melionų bei ananasų kubeliai nukels į šiltus egzotiškus kraštus, žemės riešutai, bei moliūgų sėklos pridės maistingumo, o razinos ir spanguolės praturtins vitaminais bei sodresniu skoniu. Visa tai kartu – tobulai spalvingas skonio ir maistingumo derinys.

5,51 € Reguliari kaina 5,99 € Kaina

Žemės riešutų miltai 0.5 kg

Žemės riešutų miltai – tai žymiai sveikesnis pakaitalas paprastiems, kvietiniams miltams. Vartojant žemės riešutų miltus kepiniuose, jie ne tik suteiks gaminamam patiekalui malonų riešutų kvapą bei poskonį, bet ir praturtins jį skaidulomis, baltymais ir sveikaisiais riebalais. Lyginant su kvietiniais, žemės riešutų miltai turi žymiai mažiau angliavandenių bei neturi glitimo, tad tinka pastaruosius ribojantiems ar netoleruojantiems žmonėms.

1,71 € Kaina
Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Karamelizuotų riešutų mišinys su medumi 0.5 kg

Artėja kavos petraukėlė ir šalia norisi kažko saldaus, tačiau tuo pačiu ir maistingo? Tuomet vietoj įprastos plytelės šokolado rinkitės karamelizuotų riešutų mišinį su medumi. Žemės riešutai, migdolai ir anakardžiai, lengvai apskrudinti ir padengti medaus sluoksniu puikiai tiks norint akimirką pasaldinti sveikai ir skaniai, kad ir kur būtumėte, arba išsigelbėti netikėtiems svečiams užsukus.

4,59 € Reguliari kaina 4,99 € Kaina

Žemės riešutai traškioje luobelėje sūrio skonio 0.5 kg

Dar vienas vasaros hitas, pikantiško skonio delikatesas teigiamai įvertintas traškių bei surių užkandžių mėgėjų. Visi kas mėgsta kepintus sūdytus žemės riešutus pames galvą ir dėl šio sūrio, svogūno ir žemės riešuto derinio. Tai puikus užkandis leidžiant tingų vakarą namuose ar linksminantis su draugais.

1,89 € Kaina

Žemės riešutai traškioje luobelėje barbekiu skonio 0.5 kg

Barbekiu skonio žemės riešutai traškioje luobelėjė yra tikras vasaros hitas! Puikiai tinka iškyloje gamtoje, prie filmo, patiekti ant užkandžių stalo ar tiesiog krimsti smagiai leidžiant laiką su šeima ar draugais. Išbandykite!

1,89 € Kaina

Žemės riešutai traškioje luobelėje su paprika 0.5 kg

Nustebtumėte supratę kaip tarpusavyje „draugauja“ žemės riešutas ir paprika. Šis derinys puikiai tiks pikantiškus derinius mėgtantiems, bet švelnesnio nei aštrusis čili skonio megėjams. Žemės riešutai traškioje luobelėje su paprika tiks ir mažiems ir dideliems užėjus norui užkrimsti kažko traškaus ir pikantiško.

1,89 € Kaina
Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5kg Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5kg
  • IŠPARDUOTA

Karamelizuoti žemės riešutai su medumi 0.5 kg

Traškus, saldus ir toks skanus riešutukas, o dar ir sveikas! Ar gali būti kažkas geriau? Karamelizuoti žemės riešutai yra puikus užkandis tinkantis visiems saldžių riešutų mėgėjams. Žemės riešutai savyje turi daug vitaminų bei mineralų, o taip pat yra turtingi baltymais, tad užimtomis dienomis puikai tinka pasikrauti energijai skaniai ir sveikai.

2,19 € Kaina
Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg Akcija
  • AKCIJA

Žemės riešutai traškioje luobelėje čili skonio 0.5 kg

Ne visi esame saldumynų mėgėjai. Kai kurie iš mūsų dažniau renkasi aštresnių skonių pojūčius. Jeigu ir Jūs esate toks pats, tada rekomenduoju žemės riešutus traškioje čili skonio luobelėje. Šis užkandis yra tikra priklausomybė ir vakarėlių hitas, kuris dažnai pats pirmas dingsta nuo stalo. Išbandykite ir įsitikinsite patys!

1,74 € Reguliari kaina 1,89 € Kaina

Valyti žemės riešutai 0.5 kg

Valyti žemės riešutai puikiai tiks įvairių patiekalų gamybai ir ekspermentams virtuvėje. Ar, be saldumynų, teko išbandyti vištieną su žemės riešutų padažu? Arba salotas gardintas žemės riešutais? Būkite drąsūs ir išbandykite kažką naujo.

1,19 € Kaina

Žemės riešutai 0.5 kg

Žemės riešutai tiks kaip sveikas ir sotus užkandis darbe, namuose ar iškyloje bei ekspermentuojant virtuvėje. Šie riešutai praturtins tiek saldžių, tiek sūrių patiekalų gamybą.

1,15 € Kaina
Kepinti, sūdyti žemės riešutai 0.5kg Kepinti, sūdyti žemės riešutai 0.5kg Akcija
  • AKCIJA

Kepinti, sūdyti žemės riešutai 0.5 kg

Koks vakarėlis be kepintų sūdytų žemės riešutų? Skanūs ir priklausomybę sukeliantys riešutukai yra žymiai sveikesnis savaitgalio kramsnukas nei bulvių traškučiai ar kiti riebaluose kepti užkandžiai.

1,18 € Reguliari kaina 1,28 € Kaina